2 Recenze SKU: e141

Pro Sony Xperia XA2 případě Originální Hliníkové Slitiny Nárazníku Chránič kryt pro Sony Xperia XA2 Ultra případě Luxusní Kovový Rám fundas

Skladem


Pro Sony Xperia XA2 případě Originální Hliníkové Slitiny Nárazníku Chránič kryt pro Sony Xperia XA2 Ultra případě Luxusní Kovový Rám fundas

Dobrá zpráva: pokud si objednáte Sony Xperia XA2 , zašleme měkké fólie pro Zadní kryt. (jen méně než 100ks odešel, prosím, ujistěte se, aby předtím, než to dokončit!!!) Ruský Přítel Věnovat Pozornost, Prosím !!! - Prosím, vyplňte přijímač full name důsledku nové politiky ruské zvyky, žádné nondelivery by neměl být odpovědný, pokud klient neposkytuje

dostatek informací při vytváření objednávky.

Spokojenost Zákazníka

Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu.Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.

Platba

1. Plná platba musí být uhrazena do 7 dnů od zadání vaší objednávky.

2. Budeme se dodání zboží do 3 pracovních dnů po obdržení vaší platby.

3.Kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi.A zboží bude Označeno jako "dárek" nebo "vzorek" pro vaše snadné celní odbavení a menší poplatek.

Poštovné a předání

1. EMS a UPS VYPRŠELA je náš preferovaný způsob dopravy.Mezitím DHL,Fedex,TNT jsou k dispozici.

2. Ujistěte se, že odejít telefonní číslo při napouštění kupující informace.

3.Můžete zkontrolovat zboží, kde je v tranzitu přes sledování NE .

Vrácení Peněz(Pouze Výměna)

1.Pokud nejste spokojeni se svým nákupem, můžete si vyměňovat položky, které obdržel.musíte nás kontaktovat do 5 dnů od obdržení vaší objednávky.A vy byste měli platit všechny další přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.

2.Pokud chcete vyměnit vadné nebo nesprávné dodané zboží,prosím, kontaktujte nás tím skučením 5 dnů po obdržení zboží.

Poznámky

1. Kupující jsou zodpovědní za veškeré pojištění si myslíte, že to nutné.

2. Doba zpracování pro konkrétní pořadí se liší podle typu produktu a stavu populací.Většinou, doba zpracování může být 3 až 15 pracovních dnů.

3.Nastavení monitoru se může lišit mezi různými CRT a LCD obrazovek a může zkreslovat skutečné barvy a velikosti.

Zpětná vazba

1.Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.To bude jen trvat 1 minutu.

2.Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.Děkuji!!!

248.13 Kč

Sdílet

Sony Xperia Xl2 Případě, Případ Xa2, Huawei Honor Hlasitý Reproduktor, Husa Sony Xperia Xa2 Ultra, Xa2 Xperia, Hliníkové Pouzdro, Xperia Xa2 Ultra Pohybuje Případě, Nárazník Chrání, Pouzdro Pro Sony Xperia Z3 Compact, Hliníkový Box.

Typ Nárazník
Design Prostý
Funkce Hliníkové Slitiny Nárazník protector case Kovový Rám kryt
Původ KN(Původu)
Kompatibilní Značka Sony
Značka CELFONE
Vyhledávání