0 Recenze SKU: e131416

3mm 500/1000ks Plastových Nos Drátu Panel pro DIY MASKA Single Core Nosu Klipy Šperky Výrobu Materiálu Přístup

Skladem


500/1000ks 0.3x10cm Plastové Nos Drátu Panel Pro DIY MASKA Single Core Nosu Klipy Šperky Materiál Příslušenství, Bílá Materiál: PE

Velikost: Délka: 3.9 "* 0.12" / 10 CM * 3MM

Flexibilní přizpůsobení a perfektní efekt pro pohodlí obličej a nos oblasti.

PE popruh může být použit jako most nosu. Je vhodný pro svazování chléb tašky, sušenky tašky candy tašky, pečené jídlo tašky a další aplikace. To je také používá k upevnění tašky, kabely, uspořádání kabelů, zahradnictví, atd.

Balení obsahuje: 100 Nosu Proužek

Vezměte Prosím Na Vědomí: 1. Vzhledem k odlišné výrobní šarže, velikosti mohou mít odchylku 1-3 cm. 2. Podle různých světla a různé počítačové monitory, tam bude malý rozdíl v barvě 3. Viz skutečný výrobek, výše uvedené jsou normální jevy.

O výběru logistiky: Cainiao Super Hospodářství,Yanwen Hospodářské Air Mail,China Post Obyčejné Malé Paket Plus ,Nemá podporu logistiky dotazy pouze dotazy o dodání a konečné pošta doručení. (Běžné situace: dorazit na místo určení v o 16-35 dní, zvláštní situace: dorazit na místo určení v 35-60 dnů, zvláštní okolnosti patří: dovolená, úpravy politiky, odlehlých oblastech, atd

Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz Saver Shipping ,podporují Pouze dodávky do Ruska, Španělska, Ukrajiny, Běloruska, a na poštách po celé Chile.((Rusko a Ukrajina), Za normálních okolností, 15-20 dní může dosáhnout správné investice ve většině oblastí, a v některých odlehlých oblastech v rámci 20-35 dní; (Bělorusko), Za normálních okolností, 25-30 dnů může dosáhnout odpovídající investice ve většině oblastí, v některých odlehlých oblastech Během 30-40 dnů; (Španělsko) očekává se, že balíček může být dodán příjemci, post office box do 21 dnů po úspěšném přijetí nebo podpisu, s výjimkou zvláštních okolností (včetně, ale ne omezený k: vyšší moci, celní kontrola, nastavení politiky, a svátky, atd.) (Chile) Za normálních okolností, 30-40 dní lze dosáhnout správné investice ve většině regionů)

Doporučujeme : Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz Standardní Doprava,Epacket,China Post Registrované Letecké Pošty ,(Běžné situace: dorazit na místo určení v o 16-35 dní, s výjimkou zvláštních okolností (včetně, ale ne omezený k: vyšší moci, celní kontrola, úpravy politiky, svátky, atd.) Dotaz logistiky čas limit:https://ilogistics.Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz/recommendation_engine_public.htm)

100.59 Kč 201.18 Kč

Sdílet

Zlatá Maska Díly, Kovový Drát, Psací Stůl Nástroj, řemeslo Materiál, Zásoby, Drát, Maska Nos Most Strip, Nos Drát, Hřebík Přenos, Aplikátor Kartáč Maska, Nos Most, Kovové Pásy.

Číslo Modelu Vysoké quality0910
Šířka 3mm
Velikost 10cm
Sada Typ No
Materiál PE+Pozinkovaného Drátu
Název produktu Twist Drát Vazby
Funkce Nos Drát Nos Klip Most
Množství 100-1000KS
Původ KN(Původu)
Typ Velkoobchod No
Vyhledávání