1 Recenze SKU: e130006

Čtyři Mřížky Prostoru Cestovní Pill Box Organizér Tablet Medicíny Skladování Dávkovač Držitel Zdravotní Péče Nástroj Literární s Alarmem

Skladem


Čtyři mřížky Prostoru Cestovní Pill Box Organizér Tablet Medicíny Skladování Dávkovač Držitel Zdravotní Péče Nástroj Literární s Alarmem

PRACHOTĚSNÝ VLHKÉ, ODMÍTNOUT DROGU ZHORŠENÍ Sub-těsnění, aby se zabránilo lék prach, může zabránit lék před VLHKOSTÍ ZHORŠENÍ NEGATIVNÍ HLADCE ZAPADÁ Skládací hřídel výztuž není snadné spadnout snap pohodlně vejde

Specifikace: Délka 65 Šířka * 65 * Výška 20 mm

barva: Modrá, Šedá

MATERIÁL: food-grade ABS + PP

Specifikace: Elektronická čtyři-bar, VIBRACE PŘIPOMENUTÍ

Jediné Hmotnost: 56.7 G (původní vynikající produkt, humanizovaný design, broušení proces, prevence pádu)

Funkce: čas ukáže, 12 / 24 hodinový systém konverze, 24 hodin 5 úseky času, pravidelné vibrace připomenutí, 23 hodin, 59 minut, 59 sekund, odpočítávání upomínky.

Zásilka

Položky jsou dodávány z Číny pomocí E-paket ,China Post mail, atd. dostanete k většině zemí během 30 až 35 pracovních dnů.

Žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupující odpovědnost. Zákazník může vlevo zpráva pro nejlepší cena pro deklarované hodnoty na faktuře, aby se zabránilo platit vysoké daně.

Brazílie zákazník musí poskytnout své CPF ČÍSLO (dič) pro doručování.

Prosím, podívejte se na svou ADRESU opatrně při zpracování objednávky.

Pokud zákazník nemůže dostat balíček v důsledku importované země politiky, nebudeme nést ztratil. doufám, že můžete pochopit

Zpětná vazba

Spoléháme na naše kvality výrobků a spokojenosti zákazníků uspět. Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité, prosím zanechat dobrou zpětnou vazbu pro nás, pokud se dostanete spokojeni s naší zboží a služby.

Staráme se o našim zákazníkům, a bude vždy snažit, aby vám pomohl.

Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Prosím, napište nám před odjezdem žádné negativní zpětnou vazbu, nebo otevřením jakéhokoli sporu na místě. Pomůžeme vám vyřešit problém.

268.37 Kč 271.09 Kč

Sdílet

Dewalt 20v, G2 Inkoust, Tablet Třídič, Paralelní, Držák Na Tablet, 100 Tabulka, Hůlky Skladování, Kovový Nástroj Vozík, Střecha Rv, Pilulka.

Číslo Modelu DCB-003
Původ KN(Původu)
Vyhledávání