0 Recenze SKU: e129

Ladná Těla, Umění, Design Váza Květ Váza Kreativní Hobby Váza Výsadbu Stroj Domova Paní Malé Sochařství Květina Držitel

Skladem


cena je jen odpovídat váza bez květin ,věnujte, prosím, pozornost

můžete také sledovat náš obchod tam bude jako VIP ,stačí kliknout dole na "následovat",v hlavě našem obchodě. pak by cena být lepší,a pokud jsme udělali propagaci dostanete zprávu v době.

doprava 1.Všechny položky budou rozeslány leteckou poštou do 5 pracovních dnů, jakmile vaše platba je vymazána . 2.Nemůžeme poslat zboží na víkend a Čínské svátky. 3.Pokud nechcete dostat své položky v přiměřené lhůtě , prosím, kontaktujte mě, já vám pomohou vyřešit problémy. 4.Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně,a kupující je odpovědný za celní povinnosti, pokud se to stalo.Budeme upravit způsob dopravy podle výše vašeho nákupu , ale v době dopravní omezení. 5.Pokud máte své vlastní oblíbené kurýra, prosím, kontaktujte mě.

zpětná vazba 1.jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět.Proto,vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. 2.pokud jste spokojeni s našimi položek,prosím, nechte nás aktivní zpětnou vazbu,5 star je nejlepší,děkuji.

3.Kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní neutrální zpětnou vazbu.Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.

722.27 Kč 859.79 Kč

Sdílet

Zenske Tělo Vázy, Nordic Váza, čínská Porcelánová Váza, Vzduch Rostlina Tillandsia, Zázvor Sklenice, Vázy, Evropská Luxusní Váza, Zadek Váza, Vázu Zdobí Domov, Váza, černý Květ Váza.

Velikost M
Pro Stand-Alone Aplikace Scénáře Vybavení domácnosti, kanceláře, zahrada, nákupní centra, hotely
Číslo Modelu 2020
Styl Evropské
Funkce Stolní Vázy
Hlavní Prodejní Regiony Evropa, Jižní Amerika, Jihovýchodní Asie, Severní Amerika, Střední Východ
Balení Jednotné Balení
Povrchové technologie Zasklení
proces ruční práce
Původ KN(Původu)
Materiál Typy Keramika z Pozdní Ming a Brzy Qing Dynastie
Materiál Keramické
Značka Vlna Riziko
Vyhledávání