1 Recenze SKU: e128446

20 Lahví/Lot 5ml Krém Trvalá na Řasy Lepidlo Falešné Řasy Zvedněte Lepidlo Vodotěsný ŽÁDNÉ Podráždění Řas Beauty Make-up

Skladem


Tento odkaz je 20 lahví prodat togther & bull

Krém Řas Lepidlo na Řasy Zvedněte Nástroj pro Eylash Perm Práce Specifikace: Barva : Krém, objem: 5ml Fuation:Řasy Zvedněte Vytrvalost:Udržet Řasy Lifting pro 5-6 Týdnů Kvalita : Top kvalita pro řasy zvedání,ŽÁDNÉ Podráždění Popis: 1. Přenosné a trvanlivé, lehké, snadno se přenáší 2 . Silné lepidlo pro lash lifting 3.Poskytuje extra lepivost s absolutně žádné poškození na kůži 4. To má tu výhodu, vodotěsný, lepidlo není snadno spadnout O doprava:

Po zaplacení,budeme loď ven ve stejný den, nebo další den,očekávají, víkend a svátky. Vrácení a Ruturn: (1)Pokud nechcete přijímat zásilky,nebojte se,může být, že je na cestě,pls počkat několik dní!Nebo můžete nás kontaktovat,budeme kontrolovat to pro vás rychle. (2)Pokud jste jej obdržel,ale zboží poškozeno,pls kontaktujte nás, a ukázat, r povznesený fotky k nám,zašleme vám znovu, nebo vrácení peněz pro vás.Nechci, aby spor a opustit Negativní zpětnou vazbu. (3)Pokud nejste spokojeni s produkty,můžete vrátit k nám.Když je obdržíme ,vrátíme vám peníze pro vás.Ale budete muset zaplatit za další expediční poplatek. Zpětná vazba: Pokud jste spokojeni s předměty,pls dejte nám pět hvězdiček zpětnou vazbu.Ne otevřený spor, a kontaktujte nás fristly.Můžeme řešit problémy. Hromadné cena a Private label: velkoobchodní ceny,pls kontaktujte nás.Pls ukaž nám svůj E-mail nebo Whatsapp,tak vám můžeme poslat cataloge a cena .

933.67 Kč 1 124.83 Kč

Sdílet

Lepidlo Super, Zúžený Umělé řasy, řas Lepidlo Liner Pero, Kosmetické Zrcadlo Značka Weiweixiang, Ethyl Kyanoakrylátu Nehty, Loctit, Corega Denture Lepicí Krém, Lepidlo Na řasy, Sada Lash Lift, 30mm řas.

Kvalitní ŽÁDNÉ Podráždění
Číslo Modelu G-1
ZÁPACH nízká
Kapacita 5ml
Typ Položky lepidlo na řasy
Trvanlivost 1 Rok
Materiál Kyanoakrylátové Ester
Fuation Řasy Výtah
Formulář Krém
Vytrvalost Kepp Řasy Lifting pro 5-6 Týdnů
Značka StarsColors
Velikost MSDS
Vyhledávání