1 Recenze SKU: e1246

MIMO Soustružení Soustružnické Nástroje Držák S16Q-MWLNR06 S20R-MWLNR06 S25S-MWLNR06 S32T-MWLNR06 MWLNL06 Nudné Bar použití WNMG06 Vložky CNC

Skladem


MIMO Soustružení Soustružnické Nástroje Držák S16Q-MWLNR06 S20R-MWLNR06 S25S-MWLNR06 S32T-MWLNR06 MWLNL06 Nudné Bar použití WNMG06 Vložky CNC

Balení Obsahuje:

1ks soustruh nástroj, držák (nezahrnuje vložky)

【Učení Více】

1. Perfektní obrábění účinek. 2. Perfektní povrchovou úpravou. 3. Vysoká pevnost v tahu a proti oděru dokončit. 4. Specifikace a přesnost jsou plně v souladu s normou ISO. 5. Platí v Otáčení a Čelí práce. 6. Více další Soustružnické Nástroje jsou vyráběny v naší továrně, jako jsou Nudné držák nástrojů, Zapichování držák nástrojů,řezání závitů nástroj držitele.

【】 O nás

One-stop platformu zadávání veřejných zakázek na "MIMO" CNC nástroje. Založena v roce 2018, obchod se zabývá především v poskytování kvalitní řezné nástroje zahraničního obchodu export. Teď podnikání je tvořit zralé logistiky kanálu. Spokojenost zákazníků je vysoká, a výrobky mohou být dodávány na svět rychleji a lépe. Společnost hlavně vyrábí CNC dříku, CNC nože, závitové nože, carbide end mill, klepněte na tlačítko a vrták. Herectví hlavních značek CNC čepele: MITSUBISHI, Taegutec, KORLOY, ZCC.CT, KYOCERA, Tungaloy, Sumitomo, vargus, HITACHI, DIJET, ISCAR. Řezné nástroje jsou známé jako "průmyslové zuby", a jejich produkty jsou široce používány v mnoha oblastech, jako je strojírenství, automobilový, zpracovatelský průmysl, výrobní formy průmyslu, leteckého průmyslu, národní obranný průmysl, ocelářský průmysl, elektronický průmysl, atd., což je nenahraditelná v moderním průmyslu. Roli. "MIMO" je odhodlána zákazníkům první a postupovat vpřed. Naše společnost může poskytnout kompletní podporu řešení pro obrábění a výroby podle různých potřeb zákazníků.

167.16 Kč 175.92 Kč

Sdílet

Cnmg Vložit, Velká Nuda, Bar, Mwlnr08, Orion, Soustruh Vrtání Držák, Mwlnr2020k08, Nudné Bar Držák Nástrojů, Držák Vložit, Wnmg060404, Disk Dřevo Soustružení.

Číslo Modelu Soustružení Nástroj Držitele
Tvrdost HRC45-49
Značka MIMO
Povlak Další
Materiál HSS
Původ KN(Původu)
Použití Vnitřní Soustružení Nástroj
Vyhledávání