0 Recenze SKU: e124334

Stříbrný Prohnutý PK Prsten Silný Magnetický Kroužek PK Ring Šperky Velikost 18 19 20 21 mm

Skladem


To je šroub, který může být použit při různých trik vystoupení. Pokud máte tento prsten, budete mít nekonečné repertoáru magické triky, které můžete provádět. Magnetický prsten je prop, že každý mistr kouzelník by měl být vybaven. Některé klasické triky, které ji používají, patří: pistácie efekt skla, víčko v láhvi trik, mizející mince trik! Tak dlouho, jak budete používat svou fantazii a kreativitu, tento prsten vám může poskytnout nekonečné možnosti. Magnetický prsten je křehká objekt, který by mohl prolomit. Takže se nemusíte házet to, a dávejte pozor, abyste jej neupustili úmyslně. Držet to pryč od elektronických zařízení a mechanické hodinky a další přesné mechanické objekty. Před koupí prsten, prosím změřte obvod prstu, a vybrat ten správný prsten model a velikost pro sebe. To je, jak měřit obvod kruhu: Připravit pero, malý proužek papíru a pravítko. Zabalte papíru kolem prstu prsten (ale ne příliš těsné), aby se značka na konci pásu s perem. Použijte pravítko pro měření na začátku proužku papíru tam, kde je označení; najít prsten velikost podle grafu níže.

K dispozici jsou Čtyři velikosti pro váš odkaz.

Pls zanechte zprávu o vašem výběru. velikost kruhu vnitřní průměr/mm, obvod Prstu/mm S 18 56.54 M 19 59.66 L 20 62.80 XL 21 65.94

model vnitřní průměr Prst obvod

104.14 Kč

Sdílet

18 Prsten, Smco, Magnet Neodym, Iman Kruhové, 19 Prsten, Prsten, Arc Magnet, 18 Mm Magnet, Magnet Prsten, 10x5x1 Magnet.

Tvar Další
Aplikace šperky magnet
Kompozitní NdFeB Magnet
Typ prsten
S Otvory No
Číslo Modelu n35
Velikost 18 19 20 21mm
Varování Neklesají
Vyhledávání