1 Recenze SKU: e122618

Západka Hák Kit DIY koberec Koberec Králík, Květiny, Plyšové Tapisérie Soupravy Háčkované Podlahové Rohože Robustní Příze Polštář Hobby A Řemesla 81*61cm

Skladem


Tento kit vám Gobelín nebo Koberec, který je nádherně svěží a mohou být vyrobeny, aby se vešly jakéhokoli interiéru motivem.Možnosti jsou ohromující, můžete je použít na podlahu, pohovka, postel, okno, nebo dokonce, aby jim do polštáře nap rohože a čalounění sedadla.

Položky Zahrnuty

100% akrylové pre-cut robustní příze. 3.75 ct Mřížkové plátno s pletené modré čáry Dřevěné Západky Háčku nástroj Bavlněný Koberec Závazné, šířka 5cm Západka háček podle pokynů a snadno-to-následovat grafu.

Obrázek Produktu

Návod

Tak Jednoduché Západky-Hákování

A. Umístěte plátno rovně na stůl tak, že okraje strany jsou na levé a pravé.B.Start západky-hákování v levém horním rohu.C.Viz kód na vzor, najít odpovídající příze barvy.D.Dokončení každé řadě, takže uzlů zleva doprava a od shora dolů.E.Po všechny nitě byly závislý na plátno, fold stranách plátna dozadu, použijte koberec závazné šít je dohromady.

Pracovní Pokyny

1. Podržte 2 konce niti mezi palcem a ukazováčkem a protáhněte smyčku kolem západky háku. 2. Vložte západku háček podle tkaní vlákno, plátno a vytáhněte ji zpět znovu, dokud západka ležet na horní části závitů. 3. Dejte konce závitu uvnitř otevřený hák a jemně zatáhněte západku háček, dokud se je západka zavřená a drží nit. 4. Uvolněte konce závitu a vytáhněte západku háček smyčkou, zatímco drží plátno pevně. 5. Mírně zatahání konce závitu, aby uzel pevně.

Akrylové Robustní Příze

100% akrylové pre-cut robustní příze

Vysoce Kvalitní Plátno

3.75 ct Mřížkové plátno s pletené modré čáry

Barva Kódované Vzor

Jasně tištěný vzor na papír formátu A3

Příslušenství

Dřevěné Západky Háčku Nástroj a Bavlněný Koberec Závazné jsou zahrnuty v balíčku

O Balení

Dobré a pěkné balení pro dárek

Vaše Zpětná Vazba

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležité.Pokud jste spokojeni s naší zboží, prosím, laskavě dejte nám 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu.Pokud máte nějaký problém, prosím, laskavě kontaktujte nás za prvé, budeme řešit problém s naší nejlepší služby.Prosím, prosím, ne otevřený spor nebo dát negativní zpětnou vazbu přímo.Vážíme si vaší laskavou podporu a pochopení.

657.16 Kč 938.68 Kč

Sdílet

Horor Koberec, Velké Západky Háčku Koberec Soupravy, Západky Háčku Koberec Soupravy, Západka Háčky, Háčkování Koberec, Polštář Kilim, Hobby Vyšívání, Panda Západka Hák Polštář, Hák Koberec, Háček Západky.

Původ KN(Původu)
Technics Západka Hák / Háčkování
Číslo Modelu TP Série
Styl Evropa
Materiál Bavlna
Značka REDIY LADIY
Téma Zvíře Sérii
Použití Koberce / Koberec / Gobelín / Polštář / Polštář
Balíček PAPÍROVÝ SÁČEK
Tisk Na Plátno Metoda PRÁZDNÉ PLÁTNO
Vyhledávání