0 Recenze SKU: e121689

2017 Nový Dort Nástroje 4 KS Silikonový Dort Plísně Design Vašeho Koláče libovolného Tvaru Kouzlo Péct Hady DIY Dort

Skladem


SILIKONOVÝ DORT FORMA - Design Vaše Koláče libovolného Tvaru, Materiál: Potravinářský Silikon Rozměry Výrobku: 22*10*5 cm (8.66*3.94*1.97 inch) Barva: Červená Balení obsahuje: 4ks x SILIKONOVÝ DORT PLÍSNĚ

Poznámka:My vám odpovíme na váš vzkaz nebo e-mail do 48 hodin.Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité!

Prosím, e-mailem nebo eBay zprávu nám před odjezdem žádné Negativní a Neutrální zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor na paypal.Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.Chápeme concernsand frustrace můžete mít,a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Platba-přijímáme pouze Paypal. -Prosím provést platbu co nejdříve,pak jsme schopni zajistit přepravu k vám co nejdříve. -My jen loď na Paypal potvrdil adresu.pro mezinárodní Zákazníky, Jsme jen Doprava na Paypal Ověření uživatele.Předtím, než jste Čekal,ověřit váš paypal účet, prosím.

Lodní Položky budou odeslány do 48 hodin po obdržení vaší úplné platby. -Prosím, ujistěte se, že vaše adresa na paypal, je správné.Pokud chcete změnit adresu, prosím, dejte nám ebay zprávu hned provedete platbu. -Položky jsou dodávány z Číny nebo hong kongu pomocí Letecky, dosah většiny zemí v rámci 10 až 20 pracovních dnů. -Doba dodání závisí na destinaci a další faktory, to může trvá až do 25 pracovních dnů.Jiných zemích nebo odlehlých oblastech může trvat déle. -Prosím, E-mailem nebo eBay zprávu nám, pokud položky nebyly deliveried do 31 dní.A můžeme vám dát uspokojivé řešení.Nicméně, to může zpozdit kvůli průmyslové stávky, nepříznivé počasí, vlastní důvodů nebo vrchol sezóny, jako jsou Vánoce/Nový Rok Svátky.

Vrátí -Pokud tato položka je vadná při převzetí, má zákazník do 30 dnů od data přijetí pro výměnu novou.Ale kupující by měl zaplatit za přepravní poplatek za vrácení. -Staráme se o našim zákazníkům, a jsou vždy ochotni přijít na věci.Pokud budete mít jakékoliv problémy, prosím, e-mail okamžitě.Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém

Kontaktujte Nás Vážení zákazníci,jsme závislí na našich eBay pověst a spokojenost zákazníků uspět.Proto,Vaše názory a DSRs jsou důležité.My bychom chtěli získat vaši dobrou zpětnou vazbu a 5 hvězd DSR hodnocení.PROSÍM, dejte nám eBay zprávu nebo E-mail před odjezdem žádné Negativní a Neutrální zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor na paypal,Pokud se dostanete nešťastný zážitek z nakupování.pomůžeme vám v žádném případě možné, a snažit se odpovědět na všechny e-maily do 48 hodin.

inkFrog Anální

92.24 Kč 97.04 Kč

Sdílet

Formy Steh, Vozík Na Dort, Mořská Panna Píst Dort, Dort Nástroj, Plísně Snake, Pečeme Had, Design Plísně, Jednorožec Píst Dort, Pečení Položky Obchodě, Design Dortu Nástroj.

Typ Dort Nástroje
Materiál Silikonové Pryže
Značka NoEnName_Null
Dort Nástroje Typ Formy
Certifikace CIQ
Vyhledávání