0 Recenze SKU: e1203

LCD s Dotykovým Digitizérem pro Motorola TC55 TC55AH TC55BH TC55CH

Skladem


(Nabízíme další příslušenství pro tento model, které lze nalézt v našem obchodě, pokud je potřeba!)

Byli jsme se zaměřením na PDA dílů po dobu 20 let

Ohledně kontroly kvality: Naše kontroly kvality personálu se bude postupně provádět 100% kontrolu a testování před odesláním, aby zajistily, že zákazníci dostávají kvalitní produkty.

Pokud si chcete objednat ve velkém, prosím, kontaktujte nás a požádat o cenovou nabídku, poskytneme vám tu nejlepší cenu.

My se pokusíme v našich silách, aby vám pomohl získat díly, které potřebujete, a vždy, aby naši obchodní partneři spokojeni s množstvím a cenou, co chtějí. Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní produkty a řešení, po-prodejní problémy.

Doba dodání: 1-3 pracovní dny, dodání z Číny

Tip: Všechny výrobky prodávané v našem obchodě je zaručena kvalita. Nesprávné použití produktů může způsobit nevyčíslitelné škody na vašem zařízení. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás v čase.

?

o nás

Prosím, nespěchejte opustit svůj komentář, protože vaše pozitivní komentáře jsou pro nás velmi důležité. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat, budeme tvrdě pracovat, aby zajistily, že spokojenost každého vlastní produkt je 100%. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám pomohl vyřešit problém. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím eBay nebo e-mailem.

Nicméně, vzhledem k době, rozdíl, budeme odpovědět na všechny vaše e-maily co nejdříve do 24 hodin.

Děkuji za váš nákup. Pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, dejte nám 5-hvězdičkový chvály.

726.23 Kč

Sdílet

Nokia, 12mm Mikro Usb, Případě Ostré Z3, Sklo, 105mm Objektivu, Binokulární Krytka Objektivu, Tc56 Zebra, Displej, Jzhifiyer, čárový Kód, Počítač.

Typ Obrazovky Kapacitní Displej
Číslo Modelu tc55
Kompatibilní Značka motorola
Původ KN(Původu)
Typ Produktu Tablet LCD
Značka GIAUSA
Velikost Displeje 5 palců
Vyhledávání