0 Recenze SKU: e117714

Carveit Pouzdro Pro Iphone 11 Pro MAX Dřevěné 3D Zadní Kryt Ořech Dřevěné Pro Iphone 12 Mini Pro Max Nárazuvzdorný Fotoaparát Ochranné Pouzdro

Skladem


CARVEIT je odhodlána design a sdílet dřeva nápady pro ty, kteří jsou nadšení z venkovské stylu, přírodní skutečné dřevo zdůrazňuje elegantní vzhled vašeho nového iPhone , zatímco Měkké gumové interiér nabízí dokonalou ochranu vašeho iPhone před poškrábáním, otřesy a skvrny,Jedinečné, stylové a elegantní, tenký slim design a dokonalou ochranu pro váš iPhone. Vlastnosti - Přírodní ultra-tenké Dřevěné Dýhy(Pouze 0.019" tloušťka) integrované s Gumovou Shell Hladce, prezentace Dřevěné životnímu Prostředí Charakteristické a dosažení Lepší High Impact Výkon pro iPhone - Jednoduché, přírodní styl, aby váš telefon luxusní a nejlepší pocit. - Elegantní texturu hladké nehty, nabízí jemné a pohodlné uchopení. -Přesné Výřezy pro Tlačítka a Porty Umožňují Plný Přístup k Ovládání vašeho iPhone Slim dual layer Heavy Duty Ochranné pouzdro pro Apple iPhone 1. Premium skutečné textura z měkkého dřeva, je snadné k uchopení a dotek příjemné. 2. Kaučuku a pravého dřeva výztuže Nárazníku se vztahuje na všechny 4 rohy a zahrnuje zvýšené hrany a tlustší rty nabízí dokonale ochranu pro displej a fotoaparát. 3. Těžká Kapka Ochrana případě vnitřní je integrálně tvořen měkkou vnitřní silikonová vrstva; Snadno nainstalovat a odstranit, bez poškození nebo poškrábání telefonu těla. 4. Výrazný tlačítka jsou snadné cítit a stiskněte tlačítko, zatímco velké výřezy vhodné pro většinu kabelů. 5. Vyroben s přírodního dřeva, takže to byla zdravá a neměla žádné zvláštní chemický zápach. 6. Těžká kapka ochranu box může nabízí nejlepší odolnost proti kapek do vašeho zařízení klesla. 7. Funguje na 100% s Bezdrátové Nabíjení Pad, Stačí dát svůj iPhone na nabíjecí podložku, není třeba, aby se případ z 8. nique design, jednoduché,ale stylové, Suroviny jsou přírodního dřeva , Každé dřevo případě nevypadá jako ostatní vzhledem k jedinečné přírodní dřevo obilí.

143.99 Kč 287.99 Kč

Sdílet

Call Iphone 12, Případě Dřeva, Lgbt Samsung, Dřevo Vyřezávané Iphone Případy, Iphone 12 Pro Max Případě, že Proužek, Prodyšné Případě Iphone, černý Ořech Dřevo, Černý Ořech, Bazén Dřeva Případě, řidič Dřevo Kryt.

Kompatibilní iPhone Model iPhone12 Pro Max.
Značka Carveit
Původ KN(Původu)
Design Kreslený
Materiál Dřevo+TPU
Typ Vybavená Případě
Kompatibilní Značka Apple iphone
Funkce Slim Bambusové Dřevěné Zadní Kryt
Vyhledávání