0 Recenze SKU: e1136

WARMMIKI Papoušek Playstands S Cup Hračky Zásobník Pták Houpačka Lezení Visí Žebřík Most Dřevo Korela Hřiště Pták Hřady

Skladem


Vlastnosti:

Položka:Papoušci Playstand Ptačí Hřiště

Velikost: 53*23*36cm

Barva: Dřevo barva

Materiál: Dřevěné

Popis:

1/DŘEVĚNÁ,STABILNÍ,ROBUSTNÍ-pták stojan je vyroben ze dřeva,a všechny části jsou spojeny pomocí šroubů ,není lepidlo.Tímto způsobem stát je více robustní a více stabilní.Přenosný papoušek stát je snadné se pohybovat po celém domě, a můžete si také dát do klece jako klec stojí.

2/SKVĚLÝ DÁREK pro vás pták-Máme 3 druhy stánků vybrat.ŽEBŘÍK,NEREZOVÉ OCELI, ZÁSOBNÍK, JÍDLO A VODU, ŠÁLKY,ŠROUBOVÁK jsou zahrnuty v balíčku.3 stojany jsou různé.Obsahuje některé zvony hračky, některé ne.Můžete si koupit naše bird hračky vyzdobit váš pták je doma,to bude úžasné.

3/MÍT ZÁBAVU ,VÝCVIK a CVIČENÍ, aby se vešly-Papoušci jsou nejchytřejší a nejroztomilejší ptáků,to je důvod, proč jsme si to jako domácího mazlíčka.ALE bez vždy létání ve vzduchu a umělé krmení,jsou zranitelní a snadno onemocní.Tento stojan můžete nechat váš pták se dobře vyškoleni,samozřejmě,s vaší pomocí,a ZÍSKAT VÍCE CVIČENÍ, udržovat se v kondici.VHODNÝ PRO MALÉ Papoušky Conures Parrotlets

4/BEZPEČNÉ a PŘÍRODNÍ-Naše playstand je zcela ruční práce,žádné toxické materiály.Dřevo bar desn ' t jedovaté barvy pigment nebo něco jiného,jen udržet přirozenou a .Plz na vědomí,budete muset sestavit ptačí stát sám.

Obsah Balení:

1 sada * Papoušek Playstands

Poznámka:

Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

523.39 Kč 747.73 Kč

Sdílet

Ptačí Klec Papoušek, Papoušek Okouna, Papoušek Hřiště, Příslušenství Pták, Pták Stojan, Velký Papoušek Stojí, Andulka Hřiště, Zvířecí Tisk Bikini Set, Papoušek, Koupelna Klece.

Materiál Dřeva;Dřevěné
Příležitosti Valentýna
Číslo Modelu Jak je znázorněno
Původ KN(Původu)
vzor NIC
Vyhledávání