3 Recenze SKU: e111779

1.8 ft Venkovní Nafukovací Vánoční Sněhulák Dekorace S Rotující Led Světla, Pozdrav, Sněhulák Za Vánoční Výzdoba Loděnice

Skladem


1.8 ft Venkovní Nafukovací Vánoční Sněhulák Dekorace S Rotující LED Světla, Pozdrav, Sněhulák Za Vánoční Výzdoba Loděnice Dekorace Specifikace: Materiál: Kov, Látka Barva LED: studená Bílá Výška: 1.8 ft LED množství: 40 Délka napájecího Kabelu: 3.0 ft Napájení: Plug in Nebo 3*AA baterie(bez baterie v balení) Balíček Zahrnuje: 1 x Skládací Santa Claus tělo 2 x Ocelové Trubky 1 x Kovový Kulatý Základnu, Vánoce se blíží! Hledáte Vánoční yard dekorace? Chcete přidat trochu zábavy do vašeho domu? Tento roztomilý šumivé Santa Claus yard dekorace je vaše nejlepší volba! Náš 1.8 nohy rozsvítí Santa Claus s červeným kloboukem a černý pásek, červený nos a velké bílé vousy, rozkošný design dodává vaše Vánoční a zimní skvělou zábavu, nabízí 40 studená bílá LED světla, vytvořit zářící noční displej, plug design pro snadné použití, skvělé pro Vánoční Večírek, Vánoční, Vnitřní a Venkovní Dekorace nebo Vánoční yard Dekorace! Poznámky: Pro Vánoční dekorace, ne jako hračka pro Děti. Nevztahuje se na větrné dny a deštivé dny. Chraňte před ostrými nástroji. Chrání ventilátor a napájecí kabel od vody, oheň nebo nepříznivé počasí. PREMIUM KVALITA: Tato venkovní osvětlený Santa Claus je vyrobena z odolné kovové rámu a pokryté ručně šité dracouny, lamety pro krásný vzhled. ROZTOMILÝ SANTA CLAUS: 1.8 Naše nohy se rozsvítí Santa Claus s červeným kloboukem a černý pásek, červený nos a velké bílé vousy, rozkošný design dodává vaše Vánoční a zimní skvělou zábavu, je ideální Vánoční dekorace, aby pozdravil rodinu a v této sezoně. 40 PRE-LIT LED SVĚTLA: Tento venkovní osvětlený Santa Claus má 40 studená bílá LED světla, vytvořit zářící noční displej, plug design pro snadné použití, rozzáří váš Vánoční výzdoba vytvořením atraktivní kontaktní místo ve vašem dvoře nebo na verandě. SNADNÁ MONTÁŽ A SKLADOVÁNÍ: Tento Santa Claus yard dekorace s skládací design pro rychlé, snadné nastavení a prostorově úsporné skladování, ideální pro malé místo, žádné nástroje nebo speciální dovednosti jsou potřebné. SKLÁDACÍ VÁNOČNÍ DEKORACE: Tento Vánoce Santa Claus přišel v pěkné krabici, která může být Vánoční dárek pro vaši rodinu a přátele, může být použit na výzdobu vaší kanceláře, obývací pokoj, jídelna nebo předsíň. Skvělé pro Vánoční Večírek, Vánoční, vnitřní a venkovní dekorace nebo Vánoční yard dekorace!

511.29 Kč 730.41 Kč

Sdílet

Velký Sněhulák Dekorace, Vzduchu Hrad, Venkovní Vánoční Dekorace Luk, Vánoční Sněhulák Velký Nafukovací, Deska Nafukovací Venkovní, Nástroje Box Dekor, Venkovní Vánoční Dekorace, Bunda Tai Chi, Venkovní Santa, Santa Claus Sněhulák.

Číslo Modelu nafukovací vánoční sněhulák
Balení Žádné Dárkové Krabičce
Sada Typ No
Původ KN(Původu)
Typ Velkoobchod No
Vyhledávání