3 Recenze SKU: e110872

2ks dámské Hygienické menstruační kalíšek Menstruační Období Opakovaně Vaginální Šálky A Skládací Cup Ženy Silikonové Období cup

Skladem


Aneercare produkt je vyroben z vysoce kvalitního lékařského silikonu, který je široce používány v lékařské péči produkty, jako jsou kojenecké bradavky , katetry atd. Protože to je toxický zdarma dioxinu nebo alergických materiálů .bezpečné použití a liberalizovat jste z těch zvláštních dnů každý měsíc .životnost tohoto produktu až na 15 let. Aneercare Menstruační kalíšek může sbírat krev, může udělat krevní zcela odříznout od vzduchu, eliminovat bakterie se vyskytují ve vzduchu, aby se zabránilo špatný dech, svědění kůže, alergii a prevenci onemocnění z oddělení gynekologie , vám umožní zažít suché a čisté a čerstvé bezprecedentní. Jak používat? 1. Před tím, než si menstruační kalíšek, ujistěte se, že vaše ruce jsou dokonale čisté. 2. Sterilizovat cup před prvním vložení. 3. Doporučujeme vložit šálek prostřednictvím některého z následujících polohách: sedí, krčí se, klečí, nebo stojí, zkuste jednu z těchto poloh a vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. 4. Pro usnadnění vkládání, pokud je to nutné, navlhčete pohár s vodou nebo mazací gel. 5. Uchopit šálek s prsty, a stiskněte tlačítko. 6. Pak složit šálek podélně na polovinu s prsty druhé ruky. 7. Podržte šálek s prsty jedné ruky v nejnižší možné pozici. 8. Vložte hrnek do pochvy šikmo směrem dozadu. 9. Správný šálek pozice je nižší, než tampony. Po vložení do pochvy uvolněte prsty a nechte pohár vyvíjet úplně a držet vaginální stěny. 10. Můžete dezinfikovat před a po použití. Kapacita Popis: velikost S menstruační kalíšek je vhodný pro normální tok. Na velikost L menstruační kalíšek je vhodný pro intenzivní proudění. Doporučujeme zakoupit dvě různé velikosti menstruační kalíšky se vypořádat s různými menstruační podmínky.

158.60 Kč 264.41 Kč

Sdílet

Vložit Tnmg 160404, Břicho Kalhotky, Sada Kalhotek, Pohár Hadříkem, Sběratel Menstruační, Ct3000, Cup Menstruační, Vrt Kamera, Přístup K Lékařské Péči, Foldible Menstruační Kalíšek.

Balení 2 menstruační kalíšky + 1 sterilizátoru
Značka Aneercare
Typ Položky Ženskou Hygienu
Materiál 100% lékařského silikonu
Catergory copa menstruační
Typ 3 copo menstruační de silikonové
Množství 3 ks
Číslo Modelu copa menstruační
barva Růžová ,Bílá , Fialová
Typ 1 Měkké ženský pohár
Typ 4 Menstruační kalíšek sterilizátor
Typ Menstruační Kalíšek
Typ 2 coletor menstruační
Vyhledávání