4 Recenze SKU: e1106

Dospělé Hry Krku Polštář, Sex Hračky, Fetiš Snadno Otevřít Nohu Slave Bondage Kit Sexy Bondage Roleplay Pout Anklecuff pro Páry

Skladem


Dospělé Hry Krku Polštář, Sex Hračky, Fetiš Snadno Otevřít Nohu Slave Bondage Kit Sexy Bondage Roleplay Pout Anklecuff pro Páry

Specifikace: Položka: Sex Polštář s pouta a kotník manžety Materiál: Oxford hadřík a krátký Plyš a houba Barva: Černá, Červená, Růžová přinese překvapení a změnit svůj život!! Ať váš sexuální život víc vzrušující!

O Balíčku, s cílem chránit vaše soukromí, garantujeme na odeslat své výrobky v bezpečném stavu. Produkt bude zabaleno s žlutá bublina plastové obálky, aby se zabránilo poškození během přepravy. O Záruka vrácení peněz, pokud zboží neodpovídá popisu nebo vadný. O Produktu Všechny produkty jsou 100% zbrusu nové, funkční a pečlivě zkontrolovat před odesláním ven. Všechny produkty jsou vyrobeny z Lékařské kvalitní materiál, 100% bezpečnost, neškodné pro tělo, (To je normální, že se budete cítit mírný zápach při prvním otevření, protože byl výrobek v uzavřeném obalu měsíce. Prosím, čisté a suché to přirozeně, vůně zmizí brzy.) O Zásilky Budeme odesílat objednávky do 5 pracovních dnů. Dodací lhůty se liší podle různých zemí a bude ovlivněna tím, počasí, svátky a tak dále. Pokud příkaz není přijat v prohlašuji, že čas, prosím, kontaktujte nás. Co dělat, pokud splňují produktu problém, Prosím, používejte výrobek podle návodu k produktu, za prvé, pokud jste stále nelze použít, prosím, kontaktujte zákaznický servis v době, prosím, nepokoušejte se otevřít spor, jsme přesvědčeni, komunikace je mnohem lepší, než spor. O Pracovní Době, Protože časový rozdíl, tam bude zpoždění v komunikaci, ale zprávy bude odpověď do jednoho pracovního dne. prosím, buďte trpěliví.

231.23 Kč 289.03 Kč

Sdílet

Sexy šaty Pro Sex Krátká, Polštář Sexi, Otroctví Krku Polštář, Cestovní Polštář, Bdsm Nohy, Sex Shop Sexuální Hračky Fetiš, Křeslo Sex, Bondage Kit Set, Sm, Sex Hračky Muchina.

Dospělé Hry hračky sexuální hračky pro ženy
Sexuálně Sugestivní No
Číslo Modelu SM Bondage Kit
Typ Položky Dospělé Hry
Balení PE pytel za Ks
Značka leadove
Velikost Adjustable Size
Materiál Bavlna a nylon
BDSM hra pro dospělé Dospělé hry pro páry
barva Červená, Růžová, Černá
Vyhledávání