0 Recenze SKU: e1062

YJHSMY I-19222-441 25mm 10yards laserové Barevné pětiúhelníkové hvězdy Tištěný grogénové stuhy DIY čelenka svatební dar zabalit

Skladem


Všechny obrázky v tomto obchodě, 100% skutečný záběr, si můžete radost koupit!

Rozměry : šířka 25mm (manuální měření chyby je normální v 1mm) Délka : 10yards (1 yard = 0.9144 m) Barva : jak je znázorněno na obrázku (v druh natáčení, pokud nemůžete přijmout barevný rozdíl, prosím, pečlivě zvážit, a pak koupit!) Proces : HD přenos tepla tisk, technologie na ochranu životního prostředí, vysokou barevnou stálost, a vývozní kvality.

Způsob Dopravy I:

opravdu g Lhůta: To trvá asi 8-19 pracovních dnů do USA a většiny zemí a 20-35 pracovních dnů po celém světě(Španělsko, Brazílie, Rusko může trvat delší dobu, než USA). Jsme schopni přijmout žádnou odpovědnost za případné celní zpoždění nebo daně, protože tranzitní čas je vysoce závislé a poskytovány na Místní Poštovní Služby.

Způsob dopravy II:

Nabízíme zdarma rychlé lodní doprava přes EMS (Express Mail Service) pro objednávky na částku vyšší než USD150.00 (Rusko dostanete zdarma EMS doprava pouze pro objednané množství větší než USD220.00 z důvodu vysoké přepravní náklady).

Dodací lhůta: EMS trvá asi 7-8 pracovních dnů k NÁM. a většina zemí.

Platba:

Podporujeme platby Escrow přes Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz, kreditní karta je ok.

Dodání:

Normálně objednávky budou odeslány do 1-3 dny po zaplacení dorazí.

Ruské Zákazníky Pozor prosím:

Stejně podle nové politiky stanovené ruská Pošta v Polovině února, přijímač musí být celé jméno osoby, jinak zásilka bude vrácena zpět odesílateli.Takže prosím, ujistěte se, že jste vložili správné informace, když si objednáte.Děkuji.

Kontaktujte nás:

Prosím, neváhejte a napište nám s případnými dotazy. Uděláme, co bude v našich silách odpovědět na všechny e-maily v rámci jeden obchodní den.

Zpětná vazba:

Pokud jste s našimi službami spokojeni, zanechte Prosím pozitivní zpětnou vazbu pro nás. Pokud je něco špatně, Prosím, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se snažit v našich silách, aby dodávat 100% spokojených zákazníků služby.

Novinky z našeho produktového týmu:

Jsme nahrát nové vzory z času na čas, pokud se vám líbí naše výrobky, prosím, přidat našem obchodě do vašeho seznam obchodů, aby si aktualizace z našich nových produktů.

DÍKY MOC ZA VAŠI NÁVŠTĚVU :)

70.54 Kč 93.91 Kč

Sdílet

Rakovina Stuha Pin, Grogénové Stuhy, Mexiko Stuha, Bulldog Face, Oot, Velkou červenou Stuhou, Tučňák Svatební, Diy Prohrábnout, 1 Palce Saténová Stuha, YJHSMY.

Typ Produktu Stuhy
Číslo Modelu Jsem-19222-441
Šířka 1"
Značka YJHSMY
Styl Jeden Obličej
Tkanina Typ Grogénové
vzor Plná Barva
Materiál 100% Polyester
Technics TISKNOUT
Vyhledávání