4 Recenze SKU: e101007

2-5 Hráčů Mamma Mia Deskové Hry, Karty, Hry

Skladem


O Produktu

1)Velikost :11*12*7CM

2)Hmotnost:400g

3)Materiál:Vysoce Kvalitní Papír S Advanced Printing Inks

4)Varianta: Jeden Druh

5)Barva:Jako Obrázek

6)Balení:PVC Sáčky/Papírové Krabice

7)Herní Doba:Cca 30 Minut

Produkt Show

Designer Uwe Rosenberg má talent na vymýšlení nových a nápaditých karetní hry, a Mamma Mia! je dokonalým příkladem toho, tento talent, s hráči uvedení pizza přísady do kombinovaného bazénu, a pak se snaží, aby čas jejich pizza pečení s cílem využít co je k dispozici v kuchyni.

Každý hráč začíná hru s osmi různými pizzu objednávky vyplnit, s jedním z těch pořadí karet v ruce, každý hráč také začíná s rukou složka karty (ukazuje feferonky, houby, ananas, zelený pepř nebo olivový). Na druhé straně, hráč stanoví jeden nebo více přísada karty z jednoho typu do společného komína, pak se volitelně dodává pizzu objednat kartu, která stack. On pak náplně jeho ruka kreslení tolik karet, kolik hrál buď ze sdílené složky balíčku, nebo jeho vlastní, aby paluba.

Po losování hromada je vyčerpaná, na společnou hromadu karet je převrátil a řazeny podle složek, dokud rozkaz přijde. Pokud dost složka karty jsou k dispozici k vyplnění, že pořadí, majitel skóre, pokud ne, může hráč, aby se rozdíl tím, že hraje karty z ruky (a tím bodování pořadí) nebo ještě vrátit kartu do spodní části jeho cílem palubě.

Jakmile jsou všechny objednávky jsou zaznamenány, nebo se vrátil, zamíchat složky použité ve pizzy a začít další kolo hry. Po třech kompletních kolech, hráč, který je naplněn nejvíce objednávek, vyhrává!

O Lodní Dopravy

1).Po Celém Světě Dopravy . Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací ad šaty.Ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná.

2).Objednávky zpracovány do 2-3 dnů po ověření platby.

3).Máme loď většina položek přes China Post Rejstříku Air Mail wordwide a Ostatní Doprava . Budeme vybírat nejvíce časově citlivé doprava. Pokud chcete vybrat Expresní společnosti, prosím, dejte mi vědět, Prosím, zanechte nám zprávu .

4).Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

5).Brazilský kupující musí nabídnout nám svůj CNPJ Číslo, a možná budete muset platit daně a cla na Brazilské Celnici.

6).Prosím, otevřete balíček před kurýrní,zkontrolujte počasí, vzhled a funtion v dobrém stavu,a podepsat své jméno,pokud jste našli dobrý bylo poškozené,prosím, vyfotit důkazy pro nás a odmítnout ji.Jakmile jste podepsali,a posel odešel,to znamená, že jste zkontrolovali,a ujistěte se, že neexistuje žádný problém s tím,že již nebudeme přijímat jakékoliv druhy vrátit.

7).Pokud si objednáte více položek,pls smlouvy mi a já vám dám nejlepší nákladní a nějakou slevu.

Termín A Politiky

Máte právo vrátit objednané zboží do 7 dnů od obdržení, pokud si to rozmyslíte. Vrácené zboží musí být nerozbalené a nepoužité a ve stejném stavu, jako když vyslal nás. Pokud chcete zboží vrátit za těchto okolností, prosím, postupujte podle:

Kontaktujte nás zjistit, které položky, které chcete vrátit

Při vrácení zboží doporučujeme získat doklad o poštovné.

My se vrátíme cenu zboží, bez poštovného, na původní účet zpoplatněn. Jakmile vrácené zboží byly přijaty v uspokojivém stavu jsme se vrátit původní účet účtováno do 14 dnů. Zákazníci jsou zodpovědní za náklady na vrácení nevyhovujícího zboží k nám.

Pokud zboží, které obdržíte, jsou poškozené, prosím, kontaktujte nás ihned. Můžete se vrátit poškozené výrobky pro výměnu nebo plnou náhradu. Prosím, nepoužívejte expresní služby, aby se vrátit položek k nám, nebo budeme schopni vrátit plnou cenu zaplatil. Poštovné náhrady nesmí překročit částku původně zaplacenou. Pokud jste vrácením zboží k nám, a oni jsou ztraceny tím, že poštovní služby, které používáte, nepřijímáme žádnou odpovědnost. To je vaše zodpovědnost zajistit, zboží se k nám vrátil ve stavu, v jakém byly přijaty.Vaše objednávka by být double testovány před odesláním. Být zaručena a fungují perfektně

Zpětná vazba

1).Spokojenost zákazníka je pro mě velmi důležité.Pokud jste spokojeni s položkami jste si objednal, prosím, nechte 5 začíná pozitivní zpětnou vazbu a kritéria podrobné Prodávající Hodnocení (DSR), Děkuji moc.

2).Pokud nejste spokojeni s položkami jste si objednal, prosím, kontaktujte nás první, budeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli sporu.Negativ nic neřeší.Prosím neotvírejte případě sporu nebo nám zanechte neutrální / negativní zpětnou vazbu. Myslíme si, že naše řešení uspokojí vás. Prosím, to brát s nadhledem. Jsme tu vždy pro vás.

3) Obecně necháme pozitivní zpětné vazby pro kupujícího acquiescently pokud kupující nechat nám neutrální / negativní zpětnou vazbu.

183.44 Kč 208.48 Kč

Sdílet

Monopoly Hra Párty, Balení Plyš, Hra, 7 Divů Deskové Hry, Kart Race, Katanu Desková Hra Dřevo, Karetní Hra, Desková Hra, Ponziho Schéma, Canva.

Číslo Modelu KP764
Vyhledávání