Úspěchy a ocenění

MUDr. Svatopluk Svoboda

Plastický chirurg MUDr. Svatopluk Svoboda absolvoval mnoho zahraničních stáží nejen v Evropě. Na pozvání Kalifornské university byl na několikaměsíční stáži v USA, kde navštívil řadu pracovišť v San Francisku, Los Angeles, San Diegu a New Yorku. Na pozvání brazilského ministra zdravotnictví přednášel na několika pracovištích plastické chirurgie v Brazilii, kde se setkal s řadou vynikajících brazilských plastických chirurgů, se kterými si vyměňoval svoje zkušenosti.

V současné době má kromě práce na klinice a lékařské fakultě provozuje soukromou praxi plastické chirurgie, zaměřenou na kosmetické a estetické výkony plastické chirurgie.

Jeho privátní poradnu plastické a estetické chirurgie najdete na Václavském náměstí č. 30 v Praze 1 – v Alfa centru lékařské kosmetiky a léčebné rehabilitace (vlevo vedle pasáže Alfa).

Současně provozuje soukromé zdravotnické zařízení s názvem „1. kolínské sanatorium“ – nestátní zdravotnické zařízení, kde je poskytována mimořádná péče nejen v plastické chirurgii, ale též gynekologii, ORL a jednodenní chirurgii. Dlouhá řada spokojených klientů dokazuje mimořádnou péči a preciznost, kterou věnuje každému operačnímu výkonu a každému pacientovi. Mezi jeho klienty patří v posledních letech řada význačných osobností. Na fotografii je MUDr. Svatopluk Svoboda - plastický chirurg - lékař plastické chirurgie s moderátorem Markem Ebenem jako host pořadu Na plovárně.


Výběr publikovaných článků > > MUDr. Svatopluka Svobody - plastického chirurga - lékaře plastické chirurgie.

Chcete více informací?

Napište nám!