Zvětšování prsů. Pěkná ňadra nevyjdou nikdy z módy. Hezká a dobře tvarovaná prsa dodávají sebevědomí a přitahují obdivné pohledy mužů.

Zvětšování prsů

Pěkná ňadra nevyjdou nikdy z módy. Hezká a dobře tvarovaná prsa dodávají sebevědomí a přitahují obdivné pohledy mužů.

Čti více
Především je třeba říci, že chirurgickou úpravu velikosti prsů, ať zmenšení či zvětšení, by měl provádět zásadně plastický chirurg.

Plastika prsů

Především je třeba říci, že chirurgickou úpravu velikosti prsů, ať zmenšení či zvětšení, by měl provádět zásadně plastický chirurg.

Čti více
Plastika obličeje. Krásná postava a upravené vlasy mohou sice do značné míry skrýt skutečný věk ženy, ale obličej je nesmlouvavý.

Plastika obličeje

Krásná postava a upravené vlasy mohou sice do značné míry skrýt skutečný věk ženy, ale obličej je nesmlouvavý. Povadlá oční

Čti více
Modelace genitálu. Čím dál tím více zejména mladých žen chodí k estetickým chirurgům s velmi intimní prosbou: Pane doktore, upravte mi intimní partie. Labioplastika

Modelace genitálu

Čím dál tím více zejména mladých žen chodí k estetickým chirurgům s velmi intimní prosbou: "Pane doktore, upravte mi"

Čti více
Plastika nosu

Plastika nosu

„Veliký nos velikého ducha značí“ – prohlašuje nesmrtelný Cyrano de Bergerac z prken, jež znamenají svět už od roku 1897.

Čti více
Plastika břicha, neboli abdominoplastika, je jedna z nejhezčích a nejefektnějších operací, které může estetická chirurgie svým pacientům nabídnout.

Plastika břicha

Plastika břicha, neboli abdominoplastika, je jedna z nejhezčích a nejefektnějších operací,které může estetická chirurgie

Čti více

Plastiky předkožky

Bohužel u úpravy genitálu mužského má plastický chirurg jen velmi omezené možnosti. Samozřejmě, že nejčastějším požadavkemmužů je žádost o zvětšení penisu. Pánové, musím vás zklamat. Chirurgicky se mužský genitál opravdu efektivně do větších rozměrů upravit nedá. Dá se jen o trochu povysunout ze svého lůžka, takže v klidovém stavu je o něco větší, má to ale za následek jeho uvolnění, takže při erekci nedrží pevně. Většinou je tento výkon spíše na škodu věci. Jediné, co se na penisu chirurgicky upravit opravdu dá, je předkožka a její úpon, takzvaná uzdička penisu. Divili byste se, co dospělých mužů se léta trápí takovým problémem, jako je zúžení předkožky či její krátká uzdička. Stačí odhodit stud, náprava je jednoduchá. Spočívá buď v odstranění celé předkožky, nebo v jejím uvolnění a v prodloužení uzdičky.

Úplné odstranění předkožky – obřízka – se v některých kulturách provádí zcela běžně a říká se, že obřezaní muži jsou lepšími a kvalitnějšími milenci. Navíc některé vědecké práce prokazují, že ženy obřezaných mužů daleko méně trpí rakovinou děložního čípku a má to velmi pravděpodobně souvislost s výrazně lepší hygienou. Operaci lze provést jak v místní, tak i v celkové anestesii a je třeba počítat s tím, že doba hojení se pohybuje v rozmezí 2 – 3 týdnů. I u této operace je na místě velká pečlivost a jemné sešití kůže. Ale i ten, kdo má zúženou předkožku a chce ji zachovat, není bez šance. Rozšíření zúžené předkožky je také běžnou operací plastického chirurga a je, zejména pro zlepšení pohlavního života, velmi účinné.

Modelace genitálu, ať už mužského, či ženského, jsou v posledních letech stále žádanější a není divu. Ruka zkušeného plastického chirurga umí i v této oblasti hodně pomoci a zlepšit nejen jejich estetickou úroveň, ale i zbavit jejich nositele někdy těžkých psychických obtíží.

Rozhodně není se čeho bát a vůbec není nutné se za něco stydět.


Moderní plastická, či spíše estetická, chirurgie nabízí ženám velkou škálu možností ke zkrášlení či vylepšení jejich těla. V posledních několika letech se stalo dokonce módou i vylepšování těch neintimnějších partií, genitálu.

Kromě toho se čím dál častěji se hovoří o tom, že neustále stoupá počet mužů, kteří přicházejí k plastickému chirurgovi se žádostí o nějaké vylepšení těla. A už je tu problém !

Může plastická chirurgie nabídnout nějaké vylepšení mužům i v této oblasti, aby se necítili diskriminováni ???

Obávám se, že mnoho ne. Mužský zevní pohlavní orgán – tedy penis – na který převážná většina mužů, ale i žen, zaměřuje svoji pozornost, je anatomicky relativně složitým ústrojím a každý větší chirurgický zákrok v této oblasti může, často nevratně, ohrozit onu křehkou, nicméně velmi důležitou vlastnost tohoto zařízení, totiž erekci.

Prakticky jediným a poměrně běžně prováděným zákrokem, který mění estetickou kvalitu penisu je obřízka. Obřízka je úplné odstranění předkožky penisu, v důsledku které je konečná část tohoto orgánu - žalud penisu – trvale obnažena. V židovském náboženství i u mnoha muslimských skupin je tento výkon přísně vyžadován z náboženských důvodů a chlapečci se mu chtěj nechtěj podrobují již ve věku několika dnů po narození. Velmi často je prováděn i ve Spojených státech, kde jsou kromě náboženských často uváděny i důvody hygienické.

Důsledkem trvalého obnažení žaludu, kromě jednoduššího provádění očisty , je i snížená citlivost žaludu a mnohé ženy tvrdí, že obřezaní mužové jsou kvalitnějšími milenci. Vyskytly se i vědecké práce, dokazující, že manželky obřezaných mužů daleko méně trpí rakovinou děložního čípku, což je uváděno do souvislosti právě s dobrou hygienou pohlavního orgánu jejich mužů.

Předkožka ale může některým neobřezaným mužům působit i velké obtíže. Občas se totiž stává, že její otvor je příliš úzký a nelze tedy předkožku volně přetáhnout přes žalud, ani v klidu, natož při erekci. Tady je drobný chirurgický zákrok zcela na místě a je naprosto nepochopitelné, že někteří páni tento zákrok z falešného studu odkládají nebo se mu vůbec vyhýbají !!

I tady platí čím dříve, tím lépe - vždyť není třeba většinou odstranit celou předkožku, stačí uvolnění jejího otvoru drobnou plastikou v místním znecitlivění a je po problému a kvalita sexuálního života výrazně stoupne. Samozřejmě nejlepší je prevence a dětští lékaři by měli včas poučit maminky nebo tatínky, že o přetažení předkožky jejich chlapečků je nutno pečovat už v útlém dětství. Vyhnou se tak problémům v dospělosti.

Stejně jako pro téměř všechny samečky je i pro muže velikost jejich pohlavního údu důležitou vlastností, a to nejen při erekci, ale i v klidu. Svědčí o tom množství anekdot i význam, který velikosti svého penisu muži přikládají, byť sexuologové tvrdí, že tento faktor v pohlavním životě nehraje výraznou roli.

Samozřejmě, že se v této souvislosti muži občas obracejí na lékaře s žádostí o zvětšení penisu. Musím vás zklamat, pánové.V tomto směru jsme zcela diskriminováni. Zatímco ženy si mohou své druhotné pohlavní znaky – tedy prsa – nechávat zvětšovat či zmenšovat téměř podle libosti a módy, naše penisy musí zůstat tak, jak nám je příroda nadělila, pokud ovšem chceme, aby zůstala zachována funkce pro nás i naše partnerky nadmíru důležitá, totiž erekce.

Teoreticky by bylo jistě možné penis vyplnit nějakým typem umělé hmoty, kdo by však obětoval svoji erekci za kosmetický výsledek ?

V tom je i problém operačních výkonů, ve světě občas prováděných a honosně nazývaných prodloužení penisu. Ono se totiž o skutečné chirurgické prodloužení nejedná. Výkon se provádí tak, že se chirurgicky uvolní vazy, které přidržují těleso penisu ke kosti stydké a penis se tím povysune o jeden až dva centimetry ven z těla. V klidovém stavu to může skutečně penis opticky o tuto délku prodloužit. Jenomže při erekci funkce těchto vazů chybí. Chudák penis rozhodně netrčí vestoje ve vodorovné poloze, protože ho nemá co držet, vlastně visí na zbylých vazech a na kůži a musí být přidržován rukou. Nicméně, a to je pravda, je o kousíček delší, protože je vysunut více z těla. Mě osobně je těch pánů, kteří byli ochotni někdy v cizině tento zákrok podstoupit a zaplatit za něj nemalou částku (hovoří se o

30.000,-EU) docela líto a určitě bych ho nikomu s čistým svědomím nedoporučil.

Další nedoporučitelnou metodou je i snaha o zvětšení objemu, kdy se například do podkoží penisu aplikuje tuk – podobně jako třeba u zvětšování rtů. I zde je to bohužel zatíženo mnoha komplikacemi.

A to je bohužel téměř všechno, co si můžete nechat se svým penisem udělat. (Myslím od chirurgů) !

Ve své době se vyskytly i operace, které měly za úkol zlepšit či vytvořit erekci. Občas jsou prováděny – ale pouze při některých onemocněních – výkony na cévách, zlepšující přítok krve do penisu a tím obnovující ztracenou erekci , v poslední době je ale více dávána přednost farmakologické léčbě.

Také aplikace hydropneumatických válečků do kavernosních těles penisu je jistě jednou z možností – byť finančně velmi náročnou – jak dosáhnout „erekce“ , nicméně pacient se definitivně musí smířit s tím, že přirozená erekce již nikdy nenastane, protože jeho kavernosní tělesa v penisu jsou nahrazena jakýmisi balónky. Ty jsou podle potřeby pacientem plněny či vypouštěny ze zásobníku, umístěném v těle a ovládány ventily …..

Takže pánové – netrpíte-li zúžením předkožky , což je ale snadno odstranitelná banalita a každý plastický chirurg vám rád pomůže, nechte raději své penisy takové, jaké jsou. Ale máte-li potíže s erekcí, neváhejte navštívit lékaře. Při dnešních farmakologických možnostech se budete divit! Vy i vaše partnerky. Ať slouží !!

Chcete více informací?

Napište nám!