Pipinka na miru

Opravdu intimní nářez

Víte, že vaše partnerka ji může mít novou a krásnou? Dokonce si může vybrat. I když to pravděpodobně udělá bez vás. My vám ale ženské tajnosti odhalíme. Pojďte si zalistovat pipinkotékou!

    Do ordinace plastické chirurgie vchází štíhlá vysportovaná blondýnka. Rozhodně ne ten typ, co by k dalšímu smysluplnému životu potřeboval nové rty nebo roztomilý pršáček. Na bříšku i zadku je vidět, že dostávají co proto v posilovně. Možná má malinko odstáté uši. Nebo že by z těch dvojek chtěla mít trojky?
    Což o to, plastický chirurg Svatopluk Svoboda je přes nová ňadra machr. Ovšem záležitosti estetické chirurgie se od pěkně vypracovaného dekoltu přesunuly i o kousek níže, do míst jak se říká nejintimnějších. Trend estetických úprav dámského klína přišel z Jižní Ameriky, kde se také doktor Svoboda poučil, jak na to. U nás je provádí už pět let v Prvním kolínském sanatoriu.
    Slečna, můžeme jí říkat Hanka, stojí před panem doktorem jen v kalhotkách s nohavičkou. „Nikdy jsem se s žádným chlapem nemilovala za světla,“ prohlašuje a trochu zkroušeně si stahuje kalhotky ke kolenům. Mezi stehny se jí cosi plandavě pohupuje. Termín „cosi“ nahrazuje lékařský anatomický atlas pojmem „malé stydké pysky“.
    Právě kvůli tomuhle problému mladé dívky doktora Svobodu vyhledávají. Stěžují si na nepříjemné omezení milostných radovánek. Stud. Komplikace v záležitostech každodenního života. A někdy je to samozřejmě také rozmar. Tohle ovšem není případ pouhého ženského vrtochu. „Neumíte si představit, jak mi to překáží při jízdě na kole. Už při chůzi cítím to nepříjemné šoulání v rozkroku.. Když si kupuji plavky, můžu vybírat jen takové, které mají spodní díl s nohavičkami. Jinak bych nemohla myslet na nic jiného, než kdy mi to vypadne přes okraj kalhotek. Tanga jsou pro mě tabu. A jak říkám, když sex, tak zásadně potmě.“ Nepěkné trápení!
    Perfekcionistky, kterým se jenom zdá, že tenhle je o milimetr větší než ten druhý a že tady by to chtělo trochu zaoblit, taky většinou u pana doktora nepochodí. I když jedna opravdu neodbytná už ho přinutila vytáhnout šupléru a přesvědčit se o těchto zanedbatelných proporčních rozdílech. Pokud ale v klíně vykukuje seriózní problém, neváhá plastický chirurg přiložit ruku k dílu. „Cena operace se pohybuje tak do patnácti až dvaceti tisíc korun,“ upřesňuje doktor Svoboda míru nutné investice.
    „Když novou, tak podle vlastních představ,“ mohlo by znít heslo ordinace. Dívky, které tuhle estetickou úpravu podstoupí, totiž nejsou odkázané pouze na chirurgovu fantazii a vkus. Můžou si vybrat. K tomuto účelu slouží jakýsi atlas, mezi zasvěcenými nazývaný pipinkotéka.
    „Je v ní na výběr z několika desítek estetických typů intimních míst,“ podtrhává poslání pipinkotéky doktor Svoboda. Otevírá desky, listuje mezi stranami a odkrývá mi původ výjimečné knihy: „Tuto originální obrázkovou galerii vytvořil jeden akademický malíř, starší pán s patřičně širokými zkušenostmi.“ Malířova nevyčerpatelná kreativita má moje uznání. Svoje životní poznatky promítl do decentních kreseb a pravděpodobně díky pečlivému celoživotnímu studiu opravdu vytvořil takovou paletu, že si musí vybrat každá.
    Jedna věc je v záležitosti chirurgických úprav intimních míst zajímavá. Zatímco nová prsa chodí často společně s ženami konzultovat i jejich partneři, do vzhledu nových genitálií si dívky mluvit nenechají. „S tímto problémem chodí opravdu zásadně samy, je to pro ně velmi soukromá záležitost,“ vysvětluje mi chirurg důvody zásadně solitérských výprav.
    Většina operací se týká úpravy malých stydkých pysků. „Ale už jsme se setkali i s požadavkem na rekonstrukci panenské blány. Ta slečna měla před svatbou a chtěla utajit svoje předchozí milostné zkušenosti. Věřím, že jsme úkol splnili k její i partnerově spokojenosti.“ Na doktoru Svobodovi je vidět, že ho práce baví.
    Slečna Hanka se dočkala té nejdůležitější fáze – fáze výběru. Sklání se nad atlasem plným pipinek a váhá mezi čísly osmnáct a třicet dva. V obou případech jde o pěkné a střízlivé vzory. Nakonec si volí dvaatřicítku. „Dobrá volba,“ chválí plastický chirurg pacientku.
    Operace trvá hodinku, provádí se v celkové narkóze a druhý den může jít pacientka domů. Ještě se ale bude muset chvíli krotit, než si natáhne krajková tanga a poprvé při tom rozsvítí lampičku. Čeká ji šestitýdenní sexuální zdrženlivost. Mimochodem, někteří sexuologové se obávali, že po zákroku budou dámy při sexu méně citlivé. „Nám naše praxe ukázala, že tyhle obavy jsou liché. Naopak si některé dívky pochvalují, že je to lepší než předtím,“ pomrkává na mě spiklenecky chirurg, který právě učinil jednu z nich šťastnější.
    Ovšem, když už se tady na tolika řádcích věnujeme ženským, mělo by se taky říct, co se dá udělat pro nás muže. Pane doktore?
    „Zkracování jako u dam pravděpodobně nikdo požadovat nebude,“ usmívá se doktor Svoboda. A delšího, tlustšího nebo rovnějšího vám ani nejšikovnější chirurg nevykouzlí. „Vytáhnout, nastavit, vycpat nebo vytvarovat mužský penis seriózní plastická chirurgie bohužel neumí.“
    Nejčastějším zákrokem je proto úprava příliš úzké předkožky nebo obřízka. Ta je v kurzu hlavně ve Spojených státech, kde už je dneska obřezaný skoro každý druhý muž. „U nás jsou to zatím spíš ojedinělé případy,“ doplňuje orientaci v českých předkožkách plastický chirurg. Na takovéhle zákroky my muži zatím žádný typologický katalog nepotřebujeme. Ale ona určitě jednou přijde doba, kdy se budeme taky moci odměnit třeba penisem číslo dvacet šest.

Váš

MUDr. Svatopluk Svoboda - plastická chirurgie Praha.

Chcete více informací?

Napište nám!